STOMP MORAVIA CUP 2014 je za námi, ať žije ročník 2015!!!!

V sobotu byl v KD Zňátky slavnostním vyhlášením ukončen 7. ročník této soutěže pitbikových motocyklů.OLYMPUS DIGITAL CAMERA Jezdci 7 kategorii obdrželi za svoje výkony pěkné poháry.Byla vyhlášena i soutěž týmu a pohár konstruktéru.Výsledky jsou k dispozici na stránkách www.pitbikemoravia.cz. Po vyhlášení pokračovala diskotéka až do pozdních večerních hodin.
Děkujeme všem za pomoc při pořádání seriálu, sponzorům za finanční podporu. Toto poděkování patří i rodičům,babičkám,dědečkům a manželkám závodníků.

Během měsíce budou na stránkách uveřejněny změny v třídách a stanovách pro rok 2015. Připravuje se i kalendář a registrace jezdců .
Rovněž bude na stránkách formulář pro licence na rok 2015.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky pitbike Moravia. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.